Zdecyduj jaki będzie twój film ze ślubu!
"Bo chwile stają się magiczne,
 gdy magią są o nich wspomnienia"V. M. Hugo
Opinie Młodych Par

Dlaczego my?

Na rynku ślubnym wiele firm oferuje usługi wideofilmowania wesel, jednak bardzo trudnym zadaniem jest pokazać na stronie internetowej czym nasze filmy wyróżniają się na tle konkurencji.

1. Nasze produkcje są CIEKAWE W CAŁOŚCI.
Większość kamerzystów chwali się swoimi klipami i teledyskami, jednak finalnie okazuje się, że poza nimi reszta filmu jest po prostu nudna. My dbamy o każdy szczegół. Nie ważne w którym momencie włączysz film, na pewno przykuje on uwagę widza i nie pozwoli mu się oderwać.
Jak to możliwe? Umów się na spotkanie i sam sprawdź.

2. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze propozycje
Macie własny pomysł, chcecie aby coś wyglądało w jakiś konkretny sposób? Opowiedzcie nam o tym, a my zrobimy co w naszej mocy, aby stanąć na wysokości zadania :)

3. Jesteśmy przyjaźni i uśmiechnięci
Zawsze jesteśmy otwarci i podchodzimy do naszej pracy z pasją.
Filmując jesteśmy uśmiechnięci nienatrętni, dzięki czemu Państwo Młodzi i goście weselni nie czują się spięci, chętnie odpowiadają uśmiechem, co z kolei gwarantuje, że każdy na filmie wygląda po prostu ładnie :)

4. Pracujemy intensywniej
U nas nie ma miejsca na statyczne, nudne ujęcia, kamerę pozostawioną samą sobie. Wiemy, że ruch ożywia, stosujemy systemy stabilizacji obrazu, które umożliwiają nam tworzenie pięknych, płynnych ujęć w zarówno podczas ceremonii ślubu w kościele, jak również dynamiczne poruszanie się wraz z muzyką podczas tańców na przyjęciu weselnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

5. Używamy nowoczesnego sprzętu
Do filmowania używamy lustrzanek, zewnętrznych rejestratorów dźwięku i systemów stabilizacji, co gwarantuje najwyższą jakość uzyskanego materiału filmowego.

Filmowanie wesel Kraków
Ilustracja

MAGIC MOMENT to grupa ludzi z pasją, tworzona przez zespół doświadczonych operatorów. Wprawne oko uchwyci każdy ciekawy moment Waszego Ślubu. Płynnie prowadzona przy użyciu systemu Fly-Cam dynamiczna kamera będzie poruszać się w tańcach razem z gośćmi weselnymi tak, by w nienatrętny i ciekawy sposób ukazać emocje i zabawę. Nasze realizacje w pełni zaspokoją Wasze potrzeby, trafiając w każdy, nawet najbardziej wyrafinowany gust.